Відкриття "Метросад" груп короткотривалого перебування ЗДО №337 Слобідського району на станції "Метробудівників" з 20.01.2024

За ідеєю Харківського міського голови Ігоря Терехова з січня 2024 року в Харкові запроваджено офлайн-навчання для дітей старшого дошкільного віку.

На станції 'Метробудівників" Харківського метрополітену "МЕТРОСАД" з 20.01.2024 організовано роботу груп короткотривалого перебуваннчя дітей старшого дошкільного віку ЗДО №337, який будуть відвідувати більше 30 дітей старшого дошкільного віку Слобідського району.

В уже обладнаних за усіма санітарними вимогами навчальних кабінетах для дітей старшого дошкільного віку проводитимуть заняття висококваліфіковані педагоги для підготовки їх до навчання в школі.

Також організовано воєнізовану охорону на станції, роботу медичної сестри, психолога.

Працюватиме "Метросадок" кожної суботи у дві зміни: з 10:00 та з 13:00.

Працюємо разом заради щасливого майбутнього наших дітей, дітей незламного міста-героя Харкова.