/Files/images/DSC_3059.JPG

Чураєвська Тетяна Іванівна, музичний керівник, має вищу освіту, спеціаліст вищо категоріюї, має педагогічне звання вихователь-методист, стаж роботи 53 роки.

/Files/images/DSC_1223.JPG

Охрименко Елеонора Володимирівна, музичний керівник, має вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання вихователь-методист, стаж рооботи 16 років

Художньо – естетична освіта дитини розпочинається у дошкільному віці, що обумовлено у Базовому компоненті дошкільної освіти в Україні та в програмі виховання та навчання дітей від двох до семи років «Дитина», і реалізується головним чином, на заняттях з музики, образотворчого мистецтва, хореографії.

Педагоги нашого закладу дошкільної освіти, зокрема музичні керівники, поглиблено працюють над питанням формування творчої особистості.

Під час основних музичних занять використовуються творчі завдання, які ґрунтуються на фольклорному матеріалі.

Плануючи свою роботу з розвитку творчих здібностей дітей використовується такий алгоритм:

- визначення завдань, які слід реалізувати;

- перспективне планування музичних занять;

- календарне планування музичних занять.