/Files/images/Безымянный.JPG

Колектив ДНЗ очолює завідувач Казанських Ірина Володимирівна, яка має вищу педагогічну освіту, педагогічний стаж роботи 33 роки, на посаді завідувача працює 10 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», звання «Вихователь-методист»
В колективі користується повагою і проявляє професіоналізм, постійно надає консультації для вихователів, батьків, приймає активну участь у конференціях, педагогічних радах,
За час роботи на посаді завідувача, за 10 років:
- відкрито 3 групи;
- проведений капітальний ремонт музичної зали;
- поповнена матеріально-технічна база груп, кабінетів, створено належні умови для комфортного перебування дітей в ДНЗ;
- побудовано павільйони, майданчики обладнані спортивними комплексами, лавами, столами, пісочницями, розбито клумби і озеленено подвір’я дитячого садка.

За вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази та створення належних умов для навчання і виховання дітей, нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації в 2013 р.

За високий професіоналізм, значний внесок у соціальний захист працівників, соціальне партнерство з районною організацією профспілки завідувач нагороджена грамотою Комінтернівською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України в 2014 р.